اخبار و رویدادها

 

ارسال مرحله نهایی گزارش سلامت

به اطلاع شهروندان شرکت کننده در مطالعه کوهورت تهران می رساند، مرحله نهایی گزارش سلامت برای تمامی شرکت کنندگان در طرح ارسال شده است. خواهشمند است در صورت عدم دریافت گزارش تا دهم اردیبهشت ماه، با شماره تلفن 88029600 داخلی 2064 تماس حاصل فرمایید.

1394/02/03
تبریک سال نو

گروه مطالعه کوهورت تهران آغاز سال نو را به تمامی شهروندان تهرانی تبریک و شادباش عرض می نماید. شایان ذکر است با توجه به تعطیلات نوروزی و احتمال نرسیدن مرسولات پستی، بقیه نتایج آزمایش ها و بررسی بیماران پس از تعطیلات نوروزی ارسال خواهد شد. 

1394/01/10
ارسال اولین سری گزارش سلامت

اولین سری گزارش سلامت شرکت کنندگان مطالعه کوهورت تهران روز دوشنبه 25 اسفند ماه 1393 به آدرس پستی شرکت کنندگان ارسال شد. این گزارش حاوی جواب آزمایش های به عمل آمده، نوار قلب بیماران و همچنین برگه نظریه پزشک بر مبنای پرسشنامه و معاینه های انجام شده است. روند ارسال گزارش سلامت شرکت کنندگان ادامه داشته و امید است تا نیمه فروردین ماه گزارش سلامت شرکت کنندگان مطالعه کوهورت تهران برای آنها ارسال شود. شهروندان گرامی می توانند در صورت نیاز به هر گونه اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 88029600 داخلی 2064 تماس حاصل فرمایند. 

1393/12/26
جلسه گزارش فاز آزمایشی کوهورت تهران به معاونت پژوهشی مرکز

طی جلسه ای با حضور معاون پژوهشی مرکز قلب تهران، آقای دکتر سعید صادقیان، گزارش اولیه مراحل اجرایی فاز آزمایشی مطالعه کوهورت تهران توسط مدیران اجرایی و پرستاران اجرا کننده طرح ارائه گردید. در این جلسه، دکتر آرش جلالی و دکتر سپیده ساروخانی به بیان نتایج اولیه مشارکت مردم تهران در این طرح آزمایشی پرداختند. در ادامه، هر یک از پرستاران شرکت کننده در طرح به بیان مشکلات و تجربیات خود در زمینه اجرای طرح پرداختند. دکتر سعید صادقیان ابراز امیدواری کرد با بهره گیری از تجربیات به دست آمده در فاز آزمایشی طرح، مطالعه اصلی با قوت بیشتر در زمان تعیین شده شروع شود.  در پایان، دکتر اکبر شفیعی به عنوان مدیر اجرایی دوم طرح معرفی گردید. 

1393/12/24
Page: 1 of 2